en et

Whaly paadid

Whaly paadid sobivad suurepäraselt meelelahutuslikel eesmärkidel, näiteks kruiisimiseks, rannikualade avastamiseks ja veespordi nautimiseks. Nad pakuvad stabiilsust, vastupidavust ning piisavalt ruumi reisijatele ja varustusele. Ükskõik, kas kalastate, sõidate veesuuska või lihtsalt naudite rahulikku sõitu, pakuvad Whaly paadid turvalist ja mugavat kogemust. 

Kui otsite professionaalseks kasutuseks kvaliteetset ja vastupidavat tööpaati, siis Whaly paadid on töökindlad, paatides on tööde teostamiseks piisavalt ruumi ja nad on vee peal stabiilsed. Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis asjaolu: nad tagavad teile ja teie reisijatele maksimaalse ohutuse.

Sul on ka võimalus ehitada oma enda paat vastavalt sinu vajadustele. Meilt saad konsooli, pingid, reelingud, navigatsioonikaare jm. mida vajad.

Helista ja küsi +3725026591
Whaly paadid
Whaly
Tootekood: Whaly 450 Classic
5 612,00 € (KM-ga)
Whaly 450 Classic on uskumatult jõuline, kahekordsete seintega paat, mis on valmistatud kõrgekvaliteedilisest polüetüleenist. Sellel mudelil on piisavalt mugavaid istekohti ja suur panipaik. Paat on väikese...

Settings

Menu