<oembed><version>1.0</version><provider_name>Paadiosad.ee</provider_name><provider_url>https://paadiosad.ee/en/</provider_url><author_name>Karlisweb</author_name><author_url>https://paadiosad.ee/en/author/karlisweb/</author_url><title>SAMSRT6000A</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="K6kWqkP8ud"&gt;&lt;a href="https://paadiosad.ee/en/product/samsrt6000a/"&gt;SAMSRT6000A&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://paadiosad.ee/en/product/samsrt6000a/embed/#?secret=K6kWqkP8ud" width="600" height="338" title="&#x201C;SAMSRT6000A&#x201D; &#x2014; Paadiosad.ee" data-secret="K6kWqkP8ud" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;