<oembed><version>1.0</version><provider_name>Paadiosad.ee</provider_name><provider_url>https://paadiosad.ee/en/</provider_url><author_name>Karlisweb</author_name><author_url>https://paadiosad.ee/en/author/karlisweb/</author_url><title>AQ-AD600.4</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="WJvd4BAOmM"&gt;&lt;a href="https://paadiosad.ee/en/product/aq-ad600-4/"&gt;AQ-AD600.4&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://paadiosad.ee/en/product/aq-ad600-4/embed/#?secret=WJvd4BAOmM" width="600" height="338" title="&#x201C;AQ-AD600.4&#x201D; &#x2014; Paadiosad.ee" data-secret="WJvd4BAOmM" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;